Výprodej zahradních stolů

Zveřejněno: 3. 6. 2014 13:27

Plánujete nákup nového nebo většího stolu k dřevěnému zahradnímu nábytku na Vaši zahradu? Schází se Vás stále víc při odpočinku na zahradě a stávající zahradní stůl již přestává stačit? Teď máte příležitost svůj plán splnit.
Internetový obchod Garden Pardubice zahájil výprodej zahradních stolů za velice příznivé ceny. V nabídce má stoly čtvercové, obdélníkové, kulaté i rozkládací se slevou až 50%.

Zajisté si vybere každý svůj kvalitní vysněný zahradní stůl.

Zahradní nábytek ve výprodeji

Internetový obchod Garden Pardubice nabízí ve výprodeji i zahradní nábytek z expozice, výstav nebo loňské modely. V nabídce je zahradní nábytek dřevěný v celých sestavách, nebo si můžete vybrat dle Vaší potřeby jednotlivě židle, křesílka, lavice i lehátka.

Mimo zahradního nábytku si můžete objednat i doplňky pro vylepšení a zútulnění Vaší zahrady jako například:

Doprava zdarma na zahradní nábytek

Internetový obchod Garden Pardubice má pro své zákazníky bonus na cenu dopravy. Spojte si Vaše objednávky dohromady a ušetříte na poštovném. Při nákupech v jeden den na našich internetových obchodech Garden Pardubice, Zahradni-nabytek-vyprodej.eu a Kvalitni-zahradni-lehatka.cz, si můžete objednávky spojit do jedné a získat dopravu zdarma, když všechny Vaše objednávky dohromady dosáhnou částky 5000,-Kč vč. DPH.

Joomla SEF URLs by Artio