PDFTisk

Hliníkové lehátko Baden šedé

Polohovací hliníkové skládací lehátko Baden s textilním výpletem v šedé barvě.
Array
Dostupnost: skladem
Popis

Vlastnosti hliníkového skládacího polohovacího lehátka Baden

Hliníkové skládací polohovací lehátko Baden

Stylové hliníkové skládací polohovací lehátko se speciálním prodyšným textilním výpletem Baden je ideálním řešením pro zákazníky, kterým se líbí moderní zahradní nábytek z hliníku. Díky použitým materiálům je hliníkové polohovací skládací lehátko nejen velmi lehké a skladné, ale i dostatečně pohodlné a přitom robustní. Textílie, ze které je vyroben výplet nevyžaduje žádnou údržbu a je velmi odolná vůči okolním vlivům. Skládací polohovací lehátko Baden můžete používat jak v interiéru, tak po celý rok na zahradě.

Hliníkový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Hliníkový zahradní nábytek totiž nerezaví a plastové výplně jsou též velmi odolné.

Údržba zahradního nábytku z hliníku

Hliníkový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio