PDFTisk

Dřevěný servírovací stolek AD 26017

Dřevěný servírovací stolek s kolečky, vyjímatelným servírovacím podnosem a držákem na lahve AD 26017.
Array
Dostupnost: vyprodáno
Popis

Vlastnosti dřevěného servírovacího stolku AD26017

Dřevěný servírovací stolek s kolečky, vyjímatelným servírovacím podnosem a držákem na lahve AD 26017

Dřevěný servírovací stolek s kolečky, vyjímatelným servírovacím podnosem a držákem na lahve AD 26017 se stane praktickým a elegantním doplňkem vaší sestavy zahradního nábytku. Vrchní servírovací desku lze vyjmout a používat jako servírovací podnos i mimo vaši zahradu. Kolečka vám umožní snadnou manipulaci se servírovacím stolkem. Spodní držák na láhve pojme až tři láhve vašich oblíbených nápojů.

Exotické dřevo Bangkirai Yellow Balau, ze kterého je tento servírovací stolek vyroben, je známé pro svou vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům a díky své pevnosti nejen drží tvar, ale je i stabilní jak na terasách s pevným povrchem, tak na trávníku.

Dřevo Bangkirai je ve srovnání s nábytkem z teaku mnohem levnější, ovšem nabízí podobné vlastnosti, pokud jde o vzhled i odolnost, tvrdost a kvalitu. Pokud se vám tedy líbí zahradní nábytek z teaku, představuje zahradní nábytek z bangkirai dobrou alternativu, protože je levnější, ale stejně kvalitní jako zahradní nábytek z teaku.

Údržba zahradního nábytku ze dřeva Bangkirai Yellow Balau

Ačkoliv dřevo bangkirai výborně odolává dešti, slunci i mrazu, není-li ošetřováno napouštěcími oleji, získá střibrošedou patinu. Chcete-li tedy zachovat jeho krásné medové zabarvení, natírejte jej vždy na začátku sezóny olejovým nátěrem, který můžete zakoupit v našem eshopu.

Související produkty Tooltip
Prototyp vlastního pole pro související produkty
Prototyp vlastního pole pro související produkty
Prototyp vlastního pole pro související produkty
Prototyp vlastního pole pro související produkty

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Joomla SEF URLs by Artio