Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Kancelářské židle s tradicí

V dnešní době je trh přesycen eshopy nabízející jakékoliv zboží, v sortimentu nábytku je tento trend snad nejvíce patrný. Nicméně eshopů, které prodávaným produktům opravdu rozumí a nejsou jen dalšími zprostředkovateli je velmi málo. Mezi jeden takový je firma Arris spol. s r.o. Arris je dceřiná společnost firmy Alba CR, která patří mnoho let k předním českým výrobcům sedacího nábytku.

Druhy nábytku

Arris vám nabízí širokou škálu sedacího, ale i jiného nábytku. Najdete zde kancelářská křesla a židle, konferenční židle, kuchyňské židle, stoly, věšáky, dětský a hotelový nábytek, ratanový nábytek a ratanové sestavy, barové židle, sedací pytle, dřevěné židle, ale také designový nábytek firmy Pedrali i MIDJ a plastové židle, které se výborně hodí například do kuchyní, konferenčních a zasedacích místností. V nabídce mají plastové židle různých velikostí, barev i tvarů. Většina z nich má stabilní svařovanou konstrukci, nebo jsou stahovatelná. Tento typ židlí je buď s područkami, nebo bez nich. Plastové židle nejsou náročné na údržbu a jsou snadno omyvatelné, a přesto velice moderní a designové. Pokud chcete plastovou židli, ale zároveň máte rádi čalounění, vyberte si typ, u kterého lze očalounit sedák, opěrák, nebo obě dvě varianty. U některých typů židlí máte na výběr barvu plastu, takže se nemusíte bát, že by se vám nehodila k nábytku. Také možná oceníte, že některé z plastových židlí mají nosnost až 120 kg a proto nemusíte mít strach, že by se židle rychle opotřebovala nebo zničila.

Samozřejmostí je možnost si zboží prohlédnout v kamenném obchodu Arris na adrese Bratří Dohalských Praha 9 Vysočany. Přivítá Vás zde proškolený personál, jenž Vám velmi rád poradí. Arris také nabízí další možnosti dopravy a plateb. Objednané zboží můžete zaplatit na dobírku nebo převodem na bankovní účet. Pokud nakoupíte nad 6 tisíc, tak máte dopravu zdarma. Tak hurá do toho!

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá