Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Články

Letní výprodej zahradního nábytku

Rozhodujete se pořídit si nový zahradní nábytek pro vybavení Vaší zahrady a přitom ještě ušetřit? Potom je jistě velice finančně zajímavé využít letního výprodeje zahradního nábytku.

Konečně si splníte svůj sen o příjemném odpočinkovém prostoru na své terase či zahradě, kde je možno po celé léto trávit volný čas nejen s rodinou, ale i s přáteli a ještě ušetřit.

Typ zahradního nábytku

Každý zahradní nábytek má svoje specifické vlastnosti. Je nutné si proto před koupí zahradního nábytku plně uvědomit, kde bude umístěn. Buď na nekryté zahradě, v pergole či kryté terase nebo zimní zahradě.

V nabídce letního výprodeje je zahradní nábytek v celých sestavách, nebo si můžete vybrat dle Vaší potřeby jednotlivě:

Výprodej zahradního nábytku

Většina zahradního nábytku, který je u nás v letním výprodeji pochází z expozice. Zahradní nábytek byl na výstavě, a proto je možné, že se na něm mohou objevit drobné vady jako např. bledší místa nebo drobná poškrábání. Jeho funkčnost je však plně zachována.


Dále v letním výprodeji zahradního nábytku jsou i sestavy z loňska a předloňska. Tento zahradní nábytek je bez jakýchkoliv závad a chyb.

Doprava zahradního nábytku zdarma

Spojte si Vaše objednávky dohromady a ušetříte na poštovném.
Při nákupech v jeden den v našich internetových obchodech Garden Pardubice, Zahradni-nabytek-vyprodej.eu a Kvalitni-zahradni-lehatka.cz, si můžete objednávky spojit do jedné a získat dopravu zdarma, když všechny Vaše objednávky dohromady dosáhnou částky 5000,-Kč vč. DPH.

Na nic nečekejte a splňte si svá přání v podobě nového zahradního lehátka.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá