Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Články

Využijte podzimní slevy na zahradní nábytek

Rádi byste udělali radost sobě i celé Vaší rodině nákupem nového zahradního nábytku? Nyní je nejvhodnější příležitost.
Spojte nabídku podzimních slev na zahradní nábytek a nákupy Vánočních dárků. Pořiďte jako Vánoční dárek pro celou rodinu nový zahradní nábytek s podzimní slevou.

Jaký zahradní nábytek koupíte v e-shopu zahradni-nabytek-vyprodej.eu

Společnost Garden Pardubice prostřednictvím svého internetového obchodu zahradni-nabytek-vyprodej.cz nabízí:

Jedná se o zahradní nábytek, který byl rozbalen a vystaven. Může být například lehce vybledlý, ale poskytnutá sleva je jistě zajímavá.

V nabídce internetového obchodu zahradni-nabytek-vyprodej.eu najdete:

  • dřevěný zahradní nábytek – v sestavách nebo jednotlivé kusy, z nichž si můžete vytvořit sestavu dle svých potřeb a přání
  • hliníkový zahradní nábytek a lehátka (polohovací i houpací) - konstrukce hliníková s výpletem z prodyšného textilního výpletu v různých barvách
  • ratanový zahradní nábytek a lehátka - konstrukce hliníková s výpletem z umělého ratanu, který je oproti přírodnímu ratanu nelámavý, voděodolný a stálobarevný díky UV filtru.

Pro zdokonalení zatravněných povrchů na zahradě, na příjezdových cestách či parkovacích stáních nabízí internetový obchod dále zatravňovací plastové dlaždice, které jsou ze 100% recyklovaného HDPE, ekologické, zdravotně nezávadné, mají vysokou nosnost, snadno se pokládají, mají nízkou hmotnost (snadná manipulace), vysokou odolnost vůči UV záření, kolísání teplot a povětrnostním vlivům.

Doprava zdarma

Při objednávce zboží z našeho internetového obchodu zahradni-nabytek-vyprodej.eu nad 5.000,-Kč je pro Vás doprava zdarma.

Navštivte náš internetový obchod, vyberte si zboží z podzimní slevy dle Vašich potřeb a přání a udělejte radost o Vánocích nejen sobě, ale celé Vaší rodině.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá