Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Články

Výprodej dřevěného zahradního nábytku z expozice

Potřebuje Vaše zahrada změnu? Je již na čase pořídit nový zahradní nábytek? Nebo chcete doplnit sestavu zahradního nábytku třeba o zahradní lehátka?

Dřevěný zahradní nábytek z expozice

Pořiďte si dřevěný zahradní nábytek z expozice. Zahradní nábytek z expozice je plně funkční jen s malým opotřebením, ale zajímavý tím, že je za podstatně nižší cenu.
Zařídíte si nově zahradu nebo terasu a ještě ušetříte spoustu peněz.

Internetový obchod zahradni-nabytek-vyprodej.eu nabízí dřevěný zahradní nábytek ze dřeva bangkirai yellow balau, který je velice odolný proti povětrnostním podmínkám, a to:

  • v sestavách
  • jednotlivě - zahradní židle a křesla, zahradní lavice, zahradní stoly, zahradní lehátka, dřevěné servírovací stolky

V našem e-shopu zahradni-nabytek-vyprodej.eu si jistě vybere každý a ještě navíc za rozumné ceny. Nabízíme nábytek nejen z expozice, ale i z minulých sezón či lehce poškozený.

Další nabídka zahradního nábytku ve výprodeji

Dále nabízíme zahradní nábytek:

  • hliníkový
  • ratanový
  • plastový
  • plastové zatravňovací dlaždice - pro všechny, kteří chtějí zpevnit cestičky kolem domu, příjezdové cesty, garážová stání a zbavit se, v době dešťů, bláta na botách a pneumatikách

Doprava zdarma

Pro ještě větší úsporu od nás dostanete dopravu zcela zdarma při nákupu zahradního nábytku nad 5000 korun vč.DPH.

Jistě si z naší nabídky vyberete vše potřebné pro vylepšení a zútulnění Vaší terasu či zahrady, aby odpočinek či posezení s přáteli byl ještě příjemnější. V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá