Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Články

Spojte si objednávku s Garden Pardubice a zaplaťte jen jedno poštovné!

Chystáte se využít nabídky našeho internetového obchodu zahradni-nabytek-vyprodej.eu a pořídit si v sezónním výprodeji nový zahradní nábytek?
Je to jistě dobrá volba, při které ušetříte, protože pořízení zahradního nábytku a dalších doplňků není žádná levná záležitost. Doporučujeme navštívit internetový obchod gardenpardubice.cz a svůj výběr ještě rozšířit o další vybavení.

Oba tyto internetové obchody Vám nabízí možnost na tomto nákupu ušetřit za poštovné.

Jak ušetřit na nákupu nového zahradního nábytku?

Nejen, že na našich e-shopech nabízíme velké slevy zahradního nábytku, ale ušetřit lze i více, a to díky hromadné objednávce.

Doprava zahradního nábytku a příslušenství zdarma

Spojte své objednávky z internetového obchodu zahradni-nabytek-vyprodej.eu a gardenpardubice.cz. Objednejte ve stejný den zboží z obou internetových obchodů a pokud Vaše objednávky převýší částku 5.000 korun včetně DPH, pak získáte dopravu zahradního nábytku zdarma.

Široký sortiment zahradního nábytku

Sortiment je velice zajímavý, a proto pro Vás jistě nebude problém si vybrat zboží dle Vašeho přání.

  • Dřevěný zahradní nábytek ze dřeva bangkirai yellow balau, který je vysoce odolný proti povětrnostním vlivům, v sestavách i jednotlivé kusy – zahradní stoly, židle, křesla, lavice, servírovací stolky
  • Hliníkový zahradní nábytek – s výpletem textilním či ratanovým, velice odolný proti povětrnostním vlivům a díky své malé hmotnosti snadno manipulovatelný, v mnoha barevných odstínech
  • Ratanový zahradní nábytek – velice oblíbený, vhodný nejen do exteriéru, ale i interiéru, odolný nejen proti povětrnostním vlivům, ale i díky UV filtru je stálobarevný
  • Zahradní houpačky – pevné i závěsné, včetně houpacích sítí s konstrukcí i bez konstrukce
  • Zahradní doplňky – zahradní sprchy, zahradní osvětlení, zahradní stany, zahradní plastové domky a dětské zahradní domečky, zahradní květináče, kompostéry, plastové zatravňovací dlaždice, apod.

Navštivte naše internetové obchody, jistě si z naší nabídky vyberete zahradní nábytek dle vlastního výběru za přijatelné ceny a přitom využijte i nabídky dopravy zdarma.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá