Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Články

Chcete ušetřit? Kupte si zahradní nábytek z expozice!

Pokud letos plánujete koupi zahradního nábytku, ale zároveň za něj nechcete utratit příliš mnoho, pak se určitě nezapomeňte podívat na stránky našeho eshopu. Právě teď vám doporučujeme výprodej nábytku z expozice.

Nábytek z expozice - co to znamená? Tento nábytek byl ze svého původního balení vybalen a byl vystaven v naší prodejně. Z tohoto důvodu se může stát, že je nábytek lehce vybledlý nebo povrchově poškozený (poškrábaný). Jednotlivé kusy si můžete prohlédnout na fotografiích.

V aktuální nabídce zahradního nábytky z expozice právě najdete:

Všechno toto zboží je vyrobeno ze dřeva Bangkirai Yellow Balau. Toto exotické dřevo je vynikající na výrobu zahradního nábytku díky své odolnosti vůči venkovním povětrnostním podmínkám. Odolává výborně větru, dešti, slunci ale i mrazu. Je dostatečně pevné, takže nábytek z něho vyrobený perfektně drží tvar a je dostatečně stabilní na rovných i zatravněných plochách.

Nábytek ze dřeva Bangkirai Yellow Balau doporučujeme vždy na začátku sezóny impregnovat olejovým nátěrem, aby si dřevo udrželo svou krásnou medovou barvu. V opačném případě dřevo po čase získává stříbrnošedou patinu. Prostředky pro údržbu dřevěného zahradního nábytku naleznete také v nabídce našeho eshopu.

Nakupte celkem za 5000 Kč s DPH a získejte dopravu zcela zadarmo! Využít můžete i spojení objednávek z dalších našich eshopů Garden Pardubice a Kvalitni-Zahradní-Lehatka.cz.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá