Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Články

Nově prodáváme i vířivky a sauny!

Naši zákazníci jsou u nás na prvním místě, a protože v poslední době narůstá poptávka po vířivkách a saunách, máte je mít! Máte jedinečnou možnost vytvořit si z vašeho domova oázu klidu, pohody a rázem tak získat nejen útulný domov, ale i luxusní wellness centrum, ze kterého se vám nebude chtít odejít. Podívejte se na náš e-shop Garden Pardubice a objednejte si vířivky a sauny.

Kvalitní sauny a vířivky na našem eshopu

Vzhledem k nastupujícímu sychravému počasí a zvyšujícímu se počtu sezónních nemocí, začínáme všichni přemýšlet o prevenci nachlazení a nemocí. Saunování a vířivka může být jedním z řešení, i proto vám nákup vířivky a sauny vřele doporučujeme.
V posledních letech se saunování dostává opět na výsluní a návštěva wellness center nebo saunovacích středisek je poměrně dostupným, avšak nákladným koníčkem. Nově si můžete na našich stránkách Garden Pardubice vybrat z 12 typů kvalitních a luxusních infrasaun.

Infrasauna

Infrasauna je modernější alternativou klasické finské nebo vlhké ruské sauny, je to většinou dřevěná kabina, která má v sobě zabudované infrapanely. Ty prohřívají lidský organismus infračervenými paprsky, které jsou pro lidský organismus zcela bezpečné. Díky tomu mohou oproti klasické sauně infrasaunu využít i osoby se zdravotním omezením.
Nabízíme infrasauny od společnosti Hanscraft, které splňují tu nejvyšší kvalitu.

Prospěšnost infrasauny

Prospěšnost infračerveného záření je pro člověka opravdu velká:

 • zahřátím se uvolní svaly
 • díky saunování se odvádí škodlivé a odpadní látky z těla
 • spalujeme kalorie
 • uvolnění svalů a napětí těla
 • zlepšíme krevní oběh a kardiovaskulární systém
 • Mobilní vířivka

  Pro vaši maximální relaxaci vám doma nemůže chybět mobilní vířivka.
  Zabudované vodní trysky zajišťují hydromasáž, která se dělí podle velikosti a průtoku vody, na bodové, rotační a rotační doplněné osvětlením. Námi nabízené vířivky můžete umístit jak na zahradu, tak i do volného prostoru v zimní zahradě či na terase. Na našem e-shopu naleznete 6 typů mobilních vířivek, díky kterým poznáte svět luxusu.

  Zařiďte si doma své soukromé wellness centrum a připravte si chvíle relaxace a pohody. Navštivte naše stránky zahradni-nabytek-vyprodej.eu a gardenpardubice.cz , kde si vyberete vše potřebné pro svou zahradu, ale i pro odpočinek. V případě vašich dotazů jsme vám k dispozici, tak nás kontaktujte.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá