Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Koupit zahradní nábytek ve výprodeji se vyplatí

Nelámejte si hlavu s cenami zahradního nábytku, protože v našem eshopu zahradního nábytku ve výprodeji nakoupíte opravdu výhodně. Akční ceny zahradního nábytku z různých materiálů nenechají v klidu nikoho.

Výprodej z expozice

Většina našeho zlevněného zahradního nábytku pochází z expozice. Nábytek byl vystaven, byl k dispozici na prohlédnutí, proto se na něm mohou vyskytovat menší vady jako bledší místa nebo škrábnutí, ale jeho funkčnost je plně zachována.

Dřevěné lavice ve výprodeji

Chybí vám na zahradě místa k odpočinku a posezení? Široká koruna ořešáku vrhá v létě příjemný stín, ale nemáte pod ním lavičku? Vybírejte mezi zlevněnými dřevěnými lavicemi pro dvě nebo tři osoby. Dřevěné zahradní lavice jsou vyrobeny z exotického dřeva bangkirai yellow balau a mohou být doplněny i podsedáky (podle typu).
Lavice pro dvě osoby měří 123 cm nebo 130 cm a pro tři osoby 154 cm. Poskytují dostatek místa a pohodlí.

Sestavy dřevěného zahradního nábytku

Pro pohoštění rodiny nebo přátel se hodí celá sestava zahradního nábytku. Vybírejte sestavy s oválným, kulatým  nebo obdelníkovým stolem, podle barvy dřeva nebo tvaru židlí. Nabídka zlevněných sestav nábytku je opravdu široká.

Kovová zahradní lehátka

Využijte příležitosti ke koupi relaxačního lehátka Swing za výprodejovou cenu a relaxujte s pocitem dobré koupě za nízkou cenu.

Ratanová zahradní lehátka

Při nákupu ve slevovém obchodě nemusíte dělat kompromisy, protože relaxační lehátka z umělého ratanu jsou reprezentativní za všech okolností.

Doprava zdarma

Využijte slev, nakupte více zboží za méně peněz a při objednávce nad 5000 Kč neplatíte dopravu!

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá