Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Novinka: plastový zahradní nábytek

Věděli jste, že už zbývá jen necelý týden do astronomického začátku jara? Ano, 20.březen se kvapem blíží a počasí nás upozorňuje, že zima už je dávno ta tam. Proto je nejvyšší čas začít myslet na své pohodlí na terase nebo zahrádce a pořídit si nový zahradní nábytek.

Na našich stránkách najdete spoustu inspirace a nápadů na vybavení vaší zahrádky, počínaje dřevěným zahradním nábytkem, přes hliníkový nábytek a ratanový nábytek a zatravňovacími dlaždicemi konče.

Dnes bychom vám však rádi představili naši nejnovější nabídku plastového zahradního nábytku.

  • Plastový zahradní nábytek je vyrobený z velice odolného polypropylenu. Nespornou výhodou tohoto materiálu je jeho odolnost. Nábytek je schopný odolávat větru, dešti i slunečnímu záření (UV záření). Barva nábytku nevybledne a ani se nevymyje.
  • Nabídka plastového nábytku je široká. Ať už dáváte přednost klasice nebo si naopak potrpíte na moderní vybavení, určitě si z naší nabídky vyberete.
  • Jestliže se vám líbí nábytek z umělého ratanu, ale odrazuje vás jeho cena, pak je pro vás plastový nábytek tou správnou volbou.
  • Plastový zahradní nábytek nepotřebuje žádnou speciální péči. Čištění se odvíjí od míry znečištění, ale ve většině případů si vystačíte s vlhkým hadříkem nebo běžným saponátem.

Podívejte se na našem eshopu také na nabídku nového zlevněného nábytku, nábytku z expozice nebo nábytku lehce poškozeného.

Jestliže si objednáte ve stejný den i z našeho druhého eshopu Garden Pardubice a částka bude minimálně 5000 Kč včetně DPH, dostáváte od nás dopravu zadarmo!

Můžete také požádat o spojení objednávek z našich eshopů - Garden Pardubice a zahradni-nabytek-vyprodej.eu a ušetřit tak na poštovném. Telefon 777 176 260.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá