Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Vrtané studny a jejich bohaté využití

Trendem dnešní doby je bydlení pod širým nebem. Mluvím o zimních zahradách, pergolách a různém posezení pod slunečníky či u bazénu na zahradě na zahradním nábytku. Dá se říci, že je toto nový životní styl. A proč ne? Počasí je slunečné, brzy přijdou i teplé zimní večery a bude hřích být zavřený večer doma. Určitě je lepší sedět někde venku a „nasávat“ atmosféru večera.

Léta jsou v posledních letech čím dál teplejší a většina rodinných domů dnes již má vlastní venkovní bazény, sprchy na osvěžení, okrasná jezírka, studánky, kašny apod. Stáváme se čím dál tím více náročnější a nestačí nám jen lavička pod stromem. Terasy i okolí bazénů dekorujeme různými květinami, soškami, fontánkami, krby, atd.

K tomu, abyste ale naplnili bazén nebo si mohli nechat zřídit venkovní sprchu, mohli zalévat květiny, potřebujete vodu. V těchto případech je lepší míti vlastní vrtanou studnu, chcete-li ušetřit na nákladech za vodné.

Vrtané studny vám nabídnou více, než jen vodu. Samotnou realizací vrtané studny ztratíte pouhý den, maximálně dny dva, ale rozhodně budete potřebovat stavební povolení. A na něj si vystojíte nejednu frontu.

Myslete proto na vlastní zdroj pitné vody již při stavbě nového rodinného domu a vyřiďte všechny formality najednou!

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá