Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Výprodej zahradních stolů

Stůl, to je základ. Kolem stolu se budou scházet vaši přátelé i rodina, a proto je potřeba, aby byl kvalitní, dostatečně veliký a také aby se hodil k ostatnímu nábytku na vaší terase nebo zahrádce.

V internetovém obchodě Zahradní Nábytek Výprodej naleznete bohatou nabídku zahradního nábytku z hliníku, ratanu, dřeva a plastu. Za zmínku jistě stojí i nábytek z expozice a lehce poškozený, který nabízíme za zlomek jejich původní ceny.

Dřevěné stoly jsou klasikou v nabídce zahradního nábytku. Vyrábějí se v různých tvarech - obdelníkový, kulatý a oválný. V případě, že rádi hostíte větší společnost, ale většinu času vás u stolu sedává pár, pak si můžete pořídit stůl rozkládací. Materiálem, ze kterého jsou stoly vyrobeny je exotické dřevo Bangkirai Yellow Balau. Toto dřevo je velmi pevné a odolné vůči venkovnímu prostředí. Odolává dešti, větru, slunci. Je však vhodné, ošetřovat ho občas ochranným olejem.

Zajímat by vás mohl také nábytek z expozice. Nábytek v této nabídce byl rozbalený ze svého původního obalu a byl vystavený na prodejně. Může se stát, že je lehce poškrábaný nebo na některých místech vybledlý. Zajímat by vás mohl například stůl oválný, kulatý rozkládací, kulatý skládací nebo rozkládací obdelníkový.

V sekci poškozené zboží naleznete dva stoly s poškozením, které v žádném případě nebrání funkci stolu. Tyto stoly jsou rozkládací obdelníkové. Na obou najdete malou prasklinku a mírné vyšisování od slunečních paprsků. Oba stoly mají šířku 100cm a délku 200cm s tím, že se dají rozložit na tři metry.

Při nákupu nad 5000 Kč včetně DPH vám zboží doručíme zcela zdarma! Dopravu zdarma můžete využít také v případě, že si
v jeden den objednáte z našich dalších eshopů Garden Pardubice a Kvalitni-zahradni-lehatka.cz. Stačí, když do objednávky napíšete informace o vašem prvním nákupu nebo nás kontaktujete telefonicky.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte obrátit na naše prodejce na telefon 777 176 260.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá