Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Výprodeje zahradního nábytku pokračují

Nákup zahradního nábytku je teď ještě výhodnější! Nakupujte s přicházejícím jarem zahradní nábytek ve výprodeji za senzační ceny! Výprodej zahradního nábytku nekončí.

Ratanový zahradní nábytek

Moderní design - tím se vyznačuje nábytek z umělého ratanu. Nábytek nejčastěji používaný v hotelech a wellness centrech přinese kousek luxusu i na vaši terasu nebo zahradu. Ratanový nábytek dokáže být elegantní a účelný a to vše při minimu námahy a údržby. Většina zahradního nábytku je vyrobena v kombinaci: konstrukce z pevného hliníku a výplet s umělého ratanu. Výprodej nábytku z umělého ratanu se týká jak sestav tak i lehátek. 

Dřevěný zahradní nábytek

Dáváte přednost nadčasovému designu? Pak se rozhodně podívejte na nabídku výprodeje zahradního nábytku ze dřeva. Nábytek vyrobený z bangkirai yellow balau vás překvapí svou odolností vůči náročným venkovním podmínkám - větru, dešti i vodě. Svou povahou se podobá oblíbenému teakovému dřevu. My vám tento kvalitní dřevěný nábytek nabízíme za bezkonkurenční ceny. Vybírat můžete z kompletní nabídky zahradního nábytku -stolů, židlí a křesel, servírovacích stolků, zahradních lehátek, lavic nebo kompletních sestav.

Hliníkový zahradní nábytek

Kovový a hliníkový zahradní nábytek má spoustu výhod. Je lehký a zároveň robustní, stabilní, skladný a přitom pohodlný. Konstrukce i textilní výplet jsou odolné vůči venkovnímu prostředí - snáší déšť, slunce i vítr. Nemusíte se bát ani koroze. V podstatě nepotřebuje žádnou speciální údržbu. V naší nabídce naleznete kovová lehátka i zahradní sestavy.

V našem eshopu naleznete také výprodeje nábytku z expozice (nábytek, který byl vystavený na prodejně) nebo mírně poškozený.

Objednejte si zboží minimálně za 5000,- vč. DPH a získejte dopravu zdarma. Využít můžete také spojení objednávek z dalšího našeho eshopu  Garden Pardubice. Stačí, když po objednání kontaktujete naši podporu na 777 176 260 nebo číslo vaší první objednávky napíšete do poznámky k dalšímu nákupu.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá