Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Kde koupit levně prášek do myčky?

Mytí nádobí v myčce je fantastická věc. Ušetříte vodu, energii, čas a pokožku na svých rukou. Ale kdo už si pořídil myčku, tak má asi stále co umývat, takže spotřeba prostředků do myčky je velká. Chod domácnosti vyžaduje neustálé výdaje, takže je každý rád, když ušetří. A u prostředků do myčky ušetříte ještě víc! Nevíte, kde sehnat levný prášek do myčky?

Levné prostředky do myčky na jednom místě

Při hledání výhodné ceny drogerie, se stává, že jeden výrobek najdete v jednom eshopu a další levný výrobek ve druhém eshopu. Při cenách za poštovné se ve výsledku nevyplatí nakupovat v různých eshopech.

Narazili jste na nový eshop www.mocdobre.cz a to je trefa. Na jednom místě najdete drogistické výrobky za skvělé ceny.

Chybí vám levný prášek do myčky a svěží vůně do myčky? U nás nakoupíte vše na jednom místě! Výrobky pocházejí od renomovaných výrobců s tradicí!

Výhodné praní prádla

Ušetřili jste na prostředcích do myčky, tak se přece nedáte ošidit na prostředcích do pračky? Ať už dáváte přednost jakémukoliv prostředku na praní, u nás najdete prací prášek nebo prací gel v prvotřídní kvalitě za skvělou cenu!

Při praní prádla je určitě šetrné a výhodné dělit prádlo podle barev. Protože i prací gely jsou určeny buď na barevné prádlo obecně nebo například jen na černé prádlo. Vyzkoušejte prací gel na černé prádlo a uvidíte ten rozdíl!

Nakoupit drogerii bez poštovného!

To, že výdaje na chod domácnosti bývají vysoké, jsme si řekli již na začátku. Proč tedy neušetřit ještě na poštovném. Udělejte si zásobu drogistického zboží od nás, nezapomeňte na prášek do myčky a vůni do myčky, a při nákupu nad 999,- neplatíte poštovné!

Bydlíte v okolí Zlína? Tak vám při nákupu nad 999,- přivezeme zboží zdarma domů!

Nakupovat u nás je pro vás MOC DOBRÉ!

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá