Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Kuchyně na míru

Stavíte dům nebo plánujete rekonstrukci bytu a poohlížíte se po kuchyňských linkách na míru? Mají Vaše prostory pro kuchyň atypické rozměry? Neláká Vás pořídit si typovou kuchyňskou linku? Chcete mít vše podle svých představ? Pak zvolte právě kuchyň na míru!

Je mnoho důvodů, proč zvolit kuchyň a míru a nekoupit první typovou kuchyňskou linku, na kterou narazíte v letáku. Věřte, že i v budoucnu zajisté oceníte to, že jste nakonec zvolili kuchyň na míru. Vše bude dle Vašich představ. Při rozhodování myslete i na to, že je to nábytek, který chcete, aby vydržel dlouho. Kvalita má být prioritou.

Vaše představy o kuchyňské lince na míru Vám dokáže splnit právě naše společnost Zakázkové truhlářství Anta, s.r.o..

Materiál na výrobu kuchyně na míru

Na výrobu kuchyně používáme výhradně materiály kvalitní a námi prověřené a také moderní, aby odpovídali módním trendům. V naší nabídce materiálu naleznete masivní dřevo, MDF, dýhu, i lamino v široké paletě barev a dekorů.

Pracovní desky můžete vybírat ze třech možností a to: laminované dřevotřískové desky, umělý kámen a přírodní kámen.

Jen renomovaní výrobci nám dodávají kování a plošné materiály, aby byla kuchyň opravdu stylová.

Grafický návrh kuchyně na míru

Samozřejmě, že Vám dodáme grafický návrh kuchyně na míru, kterou si u nás objednáte. Jediné, co pro to musíte udělat je nás kontaktovat a společně projdeme náčrt kuchyně, kterou jste si vysnili.

Truhlářství Anta s.r.o. pro Vás zhotoví nejen kuchyňskou linku na míru, ale i další nábytek. Vyrobíme jakýkoliv nábytek na míru, schody na míru, vestavné skříně i interiérové dveře. Navštivte naše stránky www.antasro.com a podívejte se na náš kompletní sortiment. Určitě si vyberete do svého domu či bytu i jiný nábytek, než je kuchyň na míru.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá