Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Podzimní výprodej zahradního nábytku

Přestože počasí moc nepřeje odpočinkovému vysedávání na zahradě, můžeme nyní nakoupit se slevou zahradní nábytek. Nabízíme zahradní nábytek z expozice nebo lehce poškozený zahradní nábytek.

Zahradní nábytek z expozice

Výrobky této sekce byly vystaveny v naší prodejně. Některé mohou mít lehké poškrábání nebo může být lehce vybledlá barva. Detaily si prohlédněte na fotografiích u jednotlivých výrobků v sekci Výprodej z expozice. Jako příklad bezvadného kusu doporučujeme dřevěný zahradní stůl ze dřeva Bangkirai Yellow Balau.

Poškozené zboží

Nyní vyprodáváme dva kusy poškozeného zboží. Jedná se o dva dřevěné rozkládací zahradní stoly, jejichž cena byla snížena o 63% až 58%. Poškození v tomto případě znamená prasklinu a vyšisování.

Sezónní výprodej i u nás

Na stránkách Zahradní-Nábytek-Výprodej.eu najdete i zboží zařazené do sezónního výprodeje. Najdete zde jak dřevěný zahradní nábytek a hliníkový zahradní nábytek, tak ratanový zahradní nábytek.

Výprodej dřevěného zahradního nábytku

V této kategorii můžeme doporučit sestavy dřevěného zahradního nábytku Pokud máte zimní zahradu, tak je hojně využijete i v zimním období. V každém případě můžete nyní nakoupit se slevou a až začne léto, tak máte vystaráno.

Výprodej hliníkového zahradního nábytku

Jako zástupce hliníkového zahradního nábytku jsme do výprodeje vybrali zahradní lehátko Swing. Lehké, avšak stabilní, v klasické černé barvě se i v zimě hodí k vnitřímu bazénu nebo do zimní zahrady.

Výprodej ratanového nábytku

Nyní si můžete pořídit elegantní ratanové lehátko za téměř poloviční cenu. Svým exkluzivním vzhledem pozvedne vybavení na vyšší úroveň a vy se bude při odpočinku na něm cítit královsky!

Zahradní nábytek za bezkonkurenční ceny

Jestliže jste si nevybrali ve výprodeji, navštivte stránky Garden Pardubice a vybírejte z celého našeho sortimentu.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá