Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Poslední šance nakoupit zahradní nábytek se slevou

Máme tady pozdní léto, začínáme myslet na podzim, ale teď je nejlepší příležitost k nákupu zahradního nábytku z výprodeje!

Výhodná koupě zahradního nábytku

Září obvykle nebývá měsícem výprodejů, ale Zahradní Nábytek Výprodej právě nabízí zahradní nábytek z expozice a mírně poškozený nábytek za zvýhodněné ceny.

V této zvýhodněné nabídce naleznete dřevěné zahradní lavice z expozice bez poškození, kde se sleva pohybuje od 7% do 25%.

Se slevou 40% nabízíme židli ze dřeva Bangkirai. Dřevo Bangkirai Yellow Balau má vynikající vlastnosti, díky kterým odolává povětrnostním vlivům. Bez ošetření získá stříbrošedou patinu, ale i tak si zachová svoji odolnost, nebo lze napustit olejem, čímž získá medovou barvu.

Ve výprodejové nabídce jsou dřevěné zahradní stoly, které se nacházely v expozici, ale jsou bez jakéhokoliv poškození. Nabízíme stoly kulaté, čtvercové a rozkládací. Slevy v této kategorii se pohybují od 40% do 55%.

Maximální slevy zahradního nábytku

Největší slevy zahradního nábytku dáváme na lehce poškozené zboží. Mírné poškození v žádném případě nebrání plnohodnotnému užívání nábytku.

Nyní v této kategorii nabízíme dva rozkládací zahradní stoly ze dřeva Bangkirai se slevou okolo 60%.

Výprodej zahradního nábytku pokračuje

Dodavatel kvalitního zahradního nábytku Garden Pardubice nabízí slevy i na zcela nový nábytek, podívejte se do eshopu a najděte ten správný kousek pro vaši zahradu.

Zahradní nábytek může být dřevěný, kovový, ratanový nebo bambusový. Záleží jen na vašem vkusu a stylu, kterému dáváte přednost.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá