Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Ratanový nábytek

Zima nám již brzy odejde a předá žezlo jaru. S jarem pro mnohé z nás dorazí ten krásný čas teplých dní, které rádi trávíme na zahradě v příjemné společnosti svého partnera nebo rodiny. Vlahé večery se sklenkou vína, posezení u knížky, nebo dovádění u bazénu to jsou všechno důvody proč se každý rok opět těšit na teplé měsíce.

Pojďme se ale pořádně na tu nadcházející sezónu připravit. Nikdy neuškodí prověřit, jestli zahradní sezení je ve správné formě a můžeme s ním počítat. Jestli ne, máme pro Vás typ. Jsou jím kvalitní sedací soupravy, nebo solitérní křesla a lehátka z umělého ratanu. Umělý ratanový nábytek má proti svému přírodnímu protějšku hned několik výhod. Jednou z nich je každopádně trvanlivost a údržba. Umělý ratan je velmi jednoduché přetřít mokrou haderkou. Navíc jej není nutné na zimu schovávat. Stačí opravdu překrýt plachtou a zazimování je vyřešeno. K dostání je také mnohdy velmi široké příslušenství polstrů. Velmi kvalitní kousky se také dají sehnat v sekcích eshopů ratanový nábytek výprodej.

Od ratanového nábytku pojďme k tepelným zářičům. Tyto šikovné věcičky na plyn či elektřinu dokáží pohodu na zahradě prodloužit o několik hodin díky ohřevu vzduchu a zajistí tak, že Vám nebude zima, i když teplé večery budou ubývat. tepelné zářiče jsou zkrátka neocenitelnými pomocníky nejen v restauracích a hospůdkách.

No a co nesmí chybět na každé malé či velké rodinné oslavě? No přeci zahradní gril. Plynový zahradní gril je velmi populární pro opravdu velkou párty či oslavu.Tak revize základních potřeb pro tu správnou pohodu na zahradě je u konce. Přišli jste na to, že Vám něco chybí? Nebo jste vybaveni?

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá