Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Ratanový nábytek do interiéru i exteriéru

Zamilovali jste se do ratanového nábytku? Obdivujete ratanový nábytek na každé návštěvě u známých? Říkáte si ale, že ratanový nábytek patří jen na zahradu? Nedělejte unáhlené závěry, nábytek z umělého ratanu si můžete pořídit nejen do exteriéru, ale i do interiéru.

Chcete si pořídit zahradní ratanový nábytek? Počkáte si ale na letní sezónu, protože teď byste ho nevyužili? Zahradní nábytek z umělého ratanu můžete ale využít celoročně, například ve své zimní zahradě, u krytého bazénu či obývacím pokoji. Nečekejte až na letní sezónu a splňte si svůj sen. Pořiďte si ratanový nábytek.

Druhy ratanového nábytku

Nemusíte si hned pořizovat celou sedací soupravu, můžete si koupit jen tu část, kterou potřebujete

  • jídelní sety z umělého ratanu
  • zahradní nábytek z umělého ratanu
  • květináče z umělého ratanu
  • lehátko z umělého ratanu
  • stůl z umělého ratanu
  • křesla a židle z umělého ratanu

Z umělého ratanu si pořídíte celé vybavení jak pro interiér, tak pro exteriér. Poskládejte si ho přesně, jak potřebujete. A doplňte nábytek i o stylové květináče z umělého ratanu, skvěle tak sjednotíte design.

Proč si pořídit nábytek z umělého ratanu

V posledních letech se stal nábytek z umělého ratanu velice oblíbeným nábytkem a to nejen pro svůj luxusní a moderní vzhled. Oceníte u něj i dlouhou životnost, lehkost, bezúdržbovost a odolnost. Pro tyto jeho vlastntnosti se stal nábytek z umělého ratanu vyhledávaným nejen pro domácnosti, ale i pro hotely, restaurace a kavárny.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá