Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

Výprodej zahradního nábytku pokračuje

Chystáte se vybavit svoje venkovní posezení stylovým zahradním nábytkem nebo dodat staré terase nový šmrnc? V našem internetovém obchodě se zahradním nábytkem si jistě vyberete. Nabízíme zahradní nábytek ve výprodeji.

Zahradní nábytek ve slevě

Ve výprodejovém obchodě najdete zahradní nábytek z expozice, na jehož ceny poskytujeme slevu. Tento nábytek byl rozbalen a vystaven, takže na něm můžete nalézt vybledlá místa nebo jemné škrábnutí. Nic z toho však nebrání v jeho plnohodnotném užívání. Poslouží stejně jako nový a za výhodnou cenu.

Dřevěný nábytek

Připravte si pro svoji rodinu a přátele příjemné posezení na terase pořízením sestavy dřevěného nábytku Juliet. Tento zahradní nábytek je vyroben ze dřeva bangkirai yellow balau, které se vyznačuje výbornou odolností vůči povětrnostním vlivům a dešti.

    Dřevo bangkirai yellow balau
  • bez ošetření získá stříbrošedou patinu a zachovává si svoje vlastnosti
  • po ošetření ochranným olejem mu dodáte medovou barvu a zvýšíte jeho užitnou hodnotu

Kovová zahradní lehátka

Právě teď máte jedinečnou příležitost koupit relaxační lehátko za výhodnou cenu. Moderní kovové lehátko Swing Vocinglero je báječným společníkem při odpočinku na terase nebo u bazénu. Jeho využití je široké - v létě jej plně využijete venku a během chladných měsíců na něm můžete relaxovat v zimní zahradě nebo u vnitřního bazénu. Skvěle se hodí do wellness zóny.

Ratanová zahradní lehátka

Pokud dáváte přednost přírodnímu vzhledu, vyberte si pro svůj odpočinek relaxační lehátko z umělého ratanu. Působí přírodním dojmem, ale díky zvolenému materiálu se skvěle udržuje a odolává povětrnostním vlivům.

Sleva na zahradní nábytek

Výhodný nákup zahradního nábytku doporučujeme zkusit i v internetovém obchodě Garden Pardubice, kde nakoupíte nové zboží za výhodné ceny.

Při nákupu nad 5000 Kč doprava zdarma.

Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá