Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

PDFTisk

Dřevěný servírovací stolek AD 06053A

Zahradní servírovací stolek ze dřeva bangkirai yellow balau s kolečky a vyjímatelnou servírovací deskou.
Array
Dostupnost: skladem
Popis

Vlastnosti dřevěného servírovacího stolku AD06053A

  • Druh dřeva: Bangkirai Yellow Balau
  • Šířka: 49 cm
  • Délka: 72 cm
  • Výška celková: 80 cm
  • Typ: servírovací stolek s kolečky a vyjímatelným servírovacím podnosem a držákem na láhve

Dřevěný servírovací stolek s kolečky a vyjímatelným servírovacím podnosem a držákem na láhve AD 06053A

Dřevěný servírovací stolek s kolečky a vyjímatelnou servírovací deskou AD 06053A se stane praktickým a elegantním doplňkem vaší sestavy zahradního nábytku. Vrchní servírovací desku lze vyjmout a používat jako servírovací podnos i mimo vaši zahradu. Kolečka vám umožní snadnou manipulaci se servírovacím stolkem. Spodní držák na láhve pojme až tři láhve vašich oblíbených nápojů.

Exotické dřevo Bangkirai Yellow Balau, ze kterého je tento servírovací stolek vyroben, je známé pro svou vynikající odolnost vůči povětrnostním vlivům a díky své pevnosti nejen drží tvar, ale je i stabilní jak na terasách s pevným povrchem, tak na trávníku.

Dřevo Bangkirai je ve srovnání s nábytkem z teaku mnohem levnější, ovšem nabízí podobné vlastnosti, pokud jde o vzhled i odolnost, tvrdost a kvalitu. Pokud se vám tedy líbí zahradní nábytek z teaku, představuje zahradní nábytek z bangkirai dobrou alternativu, protože je levnější, ale stejně kvalitní jako zahradní nábytek z teaku.

Údržba zahradního nábytku ze dřeva Bangkirai Yellow Balau

Ačkoliv dřevo bangkirai výborně odolává dešti, slunci i mrazu, není-li ošetřováno napouštěcími oleji, získá střibrošedou patinu. Chcete-li tedy zachovat jeho krásné medové zabarvení, natírejte jej vždy na začátku sezóny olejovým nátěrem, který můžete zakoupit v našem eshopu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá