Veškeré zboží z tohoto katalogu můžete zakoupit na eshopu GardenPardubice.cz

Novinky

PDFTisk

Hliníkové lehátko Baden šedé

Polohovací hliníkové skládací lehátko Baden s textilním výpletem v šedé barvě.
Array
Dostupnost: skladem
Popis

Vlastnosti hliníkového skládacího polohovacího lehátka Baden

  • Materiál: hliníková konstrukce + textil
  • Barevné varianty: šedá
  • Výška sedáku: 45 cm
  • Šířka: 66 cm
  • Celková výška: 116 cm
  • Typ: skládací polohovací lehátko

Hliníkové skládací polohovací lehátko Baden

Stylové hliníkové skládací polohovací lehátko se speciálním prodyšným textilním výpletem Baden je ideálním řešením pro zákazníky, kterým se líbí moderní zahradní nábytek z hliníku. Díky použitým materiálům je hliníkové polohovací skládací lehátko nejen velmi lehké a skladné, ale i dostatečně pohodlné a přitom robustní. Textílie, ze které je vyroben výplet nevyžaduje žádnou údržbu a je velmi odolná vůči okolním vlivům. Skládací polohovací lehátko Baden můžete používat jak v interiéru, tak po celý rok na zahradě.

Hliníkový zahradní nábytek nejen dobře vypadá a je lehký, ale je i velmi odolný vůči povětrnostním vlivům. Již nebudete muset schovávat židle a stůl před deštěm. Hliníkový zahradní nábytek totiž nerezaví a plastové výplně jsou též velmi odolné.

Údržba zahradního nábytku z hliníku

Hliníkový zahradní nábytek je populární nejen díky svému modernímu vzhledu, ale zejména díky své nenáročnosti na údržbu. Stačí jej omýt vodou (případně vodou se saponátem podle znečištění) a je hotovo. Nepotřebujete žádné speciální čistící prostředky ani oleje na natírání.

 

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
Potřebujete poradit?
1000 znaků zbývá